Wirtualny świecie, dzień dobry!

 Stało się! I ja dołączyłam do „blogosfery”. Na ten moment jest to konieczne. Chcę i mogę, nic nie muszę. Wyszło to nie tylko z „potrzeby serca”, ale z wielokrotnego powtarzania pewnych treści, w poszczególnych dniach, osobom, które oceniłam jako „potencjalnie zainteresowane tematem”. Jakim? Wszystko co prozdrowotne. Od dawna testuję na sobie zdrowe rozwiązania, niektóre z nich udało się uczynić zbawiennymi nawykami każdego dnia. Sprawdzonymi sposobami dzielę się z innymi, dla wielu z nich są również pomocne. Zainteresowania prognozami pogody nie uwzględniam, ale z pewnością i te się tu pojawią.
 Raczej nieliczni wiedzą, że od poniedziałku do piątku można spotkać mnie na antenie TVN24 Biznes i Świat w paśmie „Pogoda dla Biznesu”. Miłośnicy wiatru i wody być może kojarzą mnie z „Magazynu Żeglarskiego” emitowanego głównie na antenie TVN Meteo. Praca w telewizji jest spełnianiem marzeń. To dopiero początek drogi, dlatego nie mówię o ich spełnieniu. Analiza modeli synoptycznych, śledzenie prognoz, poznawanie praw natury, obserwowanie Ziemi, poznawanie jej zakątków, niekoniecznie przez zwiedzanie bezpośrednie, ale „palcem po mapie”,  w przewodnikach, w książkach,  w wyszukiwarkach internetowych 😉 i możliwość dzielenia się tym na antenie – to jedno.
 Drugie, to obsesje życia, zdrowe obsesje. Dominują te prozdrowotne. Jednak czy wszystkie są skuteczne i właściwe? Na tym blogu będę próbowała to sprawdzić, zasięgnąć opinii ekspertów. Opiszę te, które już przetestowałam i to, jaki dały efekt. Nie ja jestem tu znawcą, ale z dziennikarską ciekawością postaram się skrupulatnie weryfikować swoje wybory, którymi później dzielę się z innymi. By oszczędzić Im i sobie czasu, wszystko będzie dostępne tu. Aktualnie jestem na etapie fascynacji sauną na podczerwień i szałwią hiszpańską. Obiecuję, niebawem zdradzę więcej szczegółów:). Nie jestem egoistką, dlatego tym, co uważam za dobre, będę dzielić się z Zainteresowanymi. By żyło się zdrowiej i lepiej.
Pozdrawiam ciepło,
A.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s